Dla każdego dziecka urodziny to niezwykle ważny i długo wyczekiwany dzień. A dla rodziców poważne przedsięwzięcie, wymagające zaplanowania menu i wyjątkowych atrakcji dla swojej pociechy i małych gości, którzy przybędą na przyjęcie.

Alternatywą dla urodzin organizowanych w domu mogą być pełne atrakcji urodzinki w "Dworze Hubertus", które na długo zapadną w pamięć dzieci i rodziców, których jedynym zadaniem będzie odpoczynek przy smacznym poczęstunku.

Z myślą o naszym najmłodszych Klientach przygotowaliśmy kilka motywów przewodnich urodzinek, które spowodują, że 2,5 godzin spędzonych w naszej Restauracji będzie czasem niezapomnianych wrażeń. Każdy wariant zakłada udział animatora.

Pakiet #1 Disco i pizza party

To doskonała propozycja dla małych miłośników tańca i... pizzy! Dzieci będą miały okazję przygotować własną pizzę i zatańczyć na prawdziwej dyskotece - zachęcamy również do przyniesienia swoich ulubionych utworów.

Pakiet # 2 Hollywood party

Każda dziewczynka marzy, by pewnego dnia poczuć się jak prawdziwa gwiazda. To marzenie spełnimy podczas przyjęcia urodzinowego w naszej Restauracji.

Jubilatka i jej goście zostaną przygotowani do profesjonalnego pokazu mody, podczas którego ich nowe fryzury, minimakijaż i minimanicure zostanie uwieczniony na zdjęciach. Zapraszamy również do przyniesienia swoich ulubionych balowych kreacji.

Pakiet # 3 Piraci i Księżniczki

Podczas tego przyjęcia dziewczynki przeistoczą się w prawdziwe księżniczki. Na uczestniczki przyjęcia czekają nowe fryzury, minimakijaż i minimanicure - zapraszamy do przyniesienia swoich ulubionych sukni balowych. Chłopcy zostaną piratami i staną przed wyzwaniem odnalezienia ukrytego skarbu. Punktem kulminacyjnym przyjęcia będzie bal, podczas którego piraci będą towarzyszyli księżniczkom podczas koronacji.

Pakiet # 4 Kowboje i Kowbojki

Urodziny rodem z Dzikiego Zachodu? Nic prostszego! W naszej Restauracji mały solenizant i jego goście przeistoczą się w kowbojów i kowbojki. Na dziewczynki czekają nowe fryzury, minimakijaż i minimanicure, które zaprezentują podczas pokazu mody i sesji zdjęciowej. Zachęcamy do przybycia na przyjęcie w westernowym przebraniu!

Pakiet # 5 Pidżama party

Bajki, straszne opowieści, kalambury, twister i oczywiście... bitwa na poduszki! To atrakcje, jakich nie może zabraknąć na prawdziwym pidżama party. Uczestników tego przyjęcia zapraszamy do przybycia ze swoją ulubioną poduszką, kolorową piżamką, mile widziane również humorystyczne dodatki: duże kapcie, szlafroczki, papiloty itp.

W każdej ofercie
Przystrojenie stołu urodzinowego, kolorowe nakrycia, poczęstunek: pizza, lody w pucharkach, chipsy, paluszki,  soki i woda mineralna z cytryną.

W prezencie od Restauracji: tort urodzinowy śmietankowy GRATIS oraz podarunki dla wszystkich uczestników.

Czas trwania przyjęcia: 2,5 h. Cena:  39 zł/os. Minimalna liczba uczestników: 10 osób.
Animator: 100 zł - opłata obligatoryjna. 
Istnieje możliwość przedłużenia przyjęcia: każda kolejna godzina - 100 zł

Opcja dodatkowa:
malowanie twarzy - 3 zł/os.
balony dla dzieci - 3 zł/os.
opłatek tematyczny na tort - 25zł

Wystarczy dokonać rezerwacji

Urodzinki organizujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 20:00.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w Restaujracji „Dwór Hubertus”. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł – w okresie do 3 dni od dnia rezerwacji.