Styl hollywoodzki, romantyczny, ekologiczny, a może folk? Motyw przewodni to niezwykle popularna atrakcja, nadająca uroczystości weselnej niepowtarzalny charakter. W naszej Restauracji z radością spełniamy wszystkie marzenia Państwa Młodych o idealnym przyjęciu.

 

Wesela w plenerze

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową organizację, z przygotowaniem ceremonii zaślubin włącznie. Zainteresowanych zapraszamy do pięknego ogrodu "Dworu Hubertus", gdzie odbywają się wesela w plenerze.

[Zdjęcie – ślub plenerowy]

[ Ogród ]

Pokazy i animacje

Wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych umożliwia nam zapewnienie wszelkich atrakcji dodatkowych. Powodzeniem cieszą się pokazy kulinarne oraz drink bar, w którym Gości Weselnych obsługuje profesjonalny barman.

Istnieje też możliwość przygotowania pokazu sztucznych ogni, pokazu baniek mydlanych, wynajęcia bryczki, zamówienia animatora dla dzieci i wielu innych atrakcji.

[Zdjęcie – bryczka, fontanna czekoladowa itp.]

W ramach współpracy z doświadczoną florystką przygotowujemy stylowe dekoracje sal, jednocześnie oferując naszym Klientom możliwość zamówienia wystroju kościoła, samochodu czy bukietu Panny Młodej.

 

Noclegi i transport

Nasza Restauracja dysponuje 12 komfortowymi pokojami gościnnymi, w których można skorzystać z noclegu ze śniadaniem.

[ Pokoje gościnne ]

W razie potrzeby zapewniamy również organizację noclegu dla większej liczby Gości w znajdującym się w niedalekiej odległości Hotelu Opera w Tarnowskich Górach, jak również transport dla uczestników przyjęcia.

[ Hotel Opera ]

Zorganizuj wesele z zagranicy

Kompleksową ofertę "Dworu Hubertus" doceniają nie tylko miejscowi, ale też narzeczeni przybywający z bardziej oddalonych miejscowości, a nawet z zagranicy, decydując się na zdalny nadzór nad organizacją tego wyjątkowego dnia.