Atrakcyjna lokalizacja "Dworu Hubertus", niedaleko Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach oraz dobre skomunikowanie Piekar Śląskich z Katowicami, Chorzowem, Gliwicami czy Zabrzem to jeden z powodów, dla których nasza Restauracja zyskała na popularności w zakresie organizacji konferencji, szkoleń i prezentacji.
Kompleksowa oferta i profesjonalizm spowodowały, że cieszymy się zaufaniem firm działających nie tylko na terenie Śląska.

Konferencje dla 300 osób

Jako jeden z nielicznych obiektów na Śląsku dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi umożliwiającymi organizację wydarzenia nawet dla 300 osób.

Naszym Gościom udostępniamy również mniejsze sale, przeznaczone dla 25-40 osób oraz dla 15-20 osób, gdzie odbywają się kameralne szkolenia oraz spotkania o charakterze biznesowym.

[Zdjęcie – sala konferencyjna]

[ Sale konferencyjne ]

Gwarantujemy dostęp do internetu, jak również możliwość skorzystania ze sprzętu multimedialnego.

Menu konferencyjne i noclegi

Z myślą o uczestnikach konferencji i innych spotkań o charakterze biznesowym przygotowaliśmy menu bankietowo-konferencyjne. Nowoczesne propozycje naszego szefa kuchni spotykają się z dużym uznaniem naszych Klientów, ich pracowników i partnerów biznesowych.

Dysponujemy również 12 komfortowymi pokojami gościnnymi, gdzie istnieje możliwość skorzystania z noclegu ze śniadaniem.  W razie potrzeby zapewniamy również transport oraz nocleg dla większej liczby Gości w znajdującym się w niedalekiej odległości Hotelu Opera w Tarnowskich Górach.

[ Pokoje gościnne ]

[Menu konferencyjno-bankietowe - pdf]