Spotkania integracyjne dla firm pozwalają zacieśnić więzi, umożliwiając sprawniejszą komunikację i w konsekwencji przekładając się bardziej efektywną pracę. Z kolei dla pracodawcy są okazją do podziękowania pracownikom za wysiłek i zaangażowanie.
Zapraszamy do organizacji spotkań integracyjnych, jubileuszy i wigilii firmowych w Restauracji "Dwór Hubertus".


Elegancko i stylowo

Naszych Klientów zapraszamy do dwóch gustownie urządzonych sal, gdzie istnieje możliwość urządzenia spotkania nawet dla 300 osób, jak również do bardziej kameralnej Sali Kominkowej dla 25-40 os. oraz Sali Bankietowej –15-20 os.

[ Sale konferencyjne ]

Dla naszych Gości przygotowaliśmy nowoczesne i wyszukane propozycje menu. Potrawy serwowane w naszej Restauracji, kultywującej tradycję kuchni polskiej, śląskiej i myśliwskiej, na długo zapadają w pamięć ze względu na niepowtarzalny smak i najwyższą jakość składników.

[Menu]

W świątecznym nastroju

Szczególną propozycją w naszej ofercie są firmowe spotkania wigilijne. W tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie na stołach naszej Restauracji królują tradycyjne bożonarodzeniowe potrawy.

Wystrój sali, zapach choinki, wanilii, pomarańczy i dźwięki staropolskich kolęd tworzą magiczny świąteczny nastrój. To doskonała sposobność, by przełamać się opłatkiem, złożyć życzenia i podziękować za całoroczną pracę.

[Zdjęcie – wigilijka, świąteczny wystrój itp.]

 

Noclegi ze śniadaniem

Kompleksowa oferta naszej restauracji w zakresie organizacji konferencji i przyjęć firmowych obejmuje również możliwość skorzystania z noclegu ze śniadaniem w jednym z 12 komfortowych pokojów gościnnych.

[ Nasze pokoje gościnne ]

Zapewniamy również transport oraz nocleg dla większej liczby Gości w znajdującym się w niedalekiej odległości Hotelu Opera w Tarnowskich Górach.
[ Hotel Opera ]