Wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa i stylowy wystrój każdemu przyjęciu nadają niepowtarzalny charakter. To atuty szczególnie doceniane przez Klientów zlecających organizację imprez okolicznościowych w "Dworze Hubertus".

W naszej restauracji odbywają się wesela, studniówki i komersy, urodziny, rocznice ślubu, komunie, chrzty, roczki, jak również spotkania towarzyszące uroczystościom pogrzebowym.

Organizujemy również mniej oficjalne wydarzenia, jak baby shower, wieczory kawalerskie i panieńskie czy spotkania klasowe.

W "Dworze Hubertus" już tradycją stało się także świętowanie Barbórki, Walentynek, organizowanie Babskiego Combra przy okazji Dnia Kobiet, Octoberfest, Andrzejki, Sylwester oraz Bal Karnawałowy.

"Dwór Hubertus" należy do grona nielicznych obiektów wyposażonych w pomieszczenia umożliwiające organizację przyjęć nawet do 300 osób.

Takie uroczystości odbywają się w Sali Królewskiej (80-300 os.) oraz w Sali Myśliwskiej (50-300 os.).
W zależności od preferencji Klienta, wystrój sali jest aranżowany w układzie teatralnym, bankietowym bądź w kształcie litery U, istnieje również możliwość ustawienia stołów okrągłych lub prostokątnych.
 

 

W przypadku kameralnych spotkań naszym Gościom polecamy:

Salę Kominkową (25-40 os.) 
Salę Bankietową (15-20 os.)
Salę Restauracyjną (max 40 os.)
 

 


Doświadczeni kucharze i cukiernicy

 
Naszym Klientom umożliwiamy skorzystanie z gotowych propozycji menu, przygotowanych przez doświadczonego szefa kuchni, jak również realizację własnych kulinarnych pomysłów.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszej Cukierni, gdzie istnieje możliwość zamówienia wypieków na każdą okazję. Specjalnie dla Państwa cukiernicy przygotowują torty artystyczne i okolicznościowe, ciasta tortowe, deserowe, drożdżowe, półfrancuskie, ciasteczka, pączki i wiele innych smakołyków, które na długo zapadają w pamięć Gości.
Bez względu na charakter przyjęcia, za każdym razem dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, tak by spełnić wszystkie wymagania naszych Klientów, a uroczystość, którą zdecydują się Państwo świętować w "Dworze Hubertus", była niezapomnianym wydarzeniem.

[Menu - pdf] 


Mamy również dla Państwa dyspozycji bus 7 osobowy.